Катехитично-педагогічний інститут

Вул. Іл. Свєнціцького, 17
м. Львів, 79011
Тел.: (38/032) 240-99-40 (секретаріат)
Тел.: (38/032) 240-99-44
(відділ інформації та зовнішніх зв'язків)
Факс: (38/032) 240-99-50
Ел. пошта: [email protected]

Запрошуємо на міжнародну конференцію з християнської педагогіки

10 Червня 2019 | Реалізовані заходи,

Патріарша катехитична комісія з Катехитично-педагогічним інститутом УКУ, Комісією у справах освіти і виховання УГКЦ та кафедрою загальної та соціальної педагогіки УКУ запрошують усіх зацікавлених взяти участь у міжнародній всецерковній науково-практичній конференції на тему: «Християнська педагогіка: системи, досвід, перспективи», яка відбудеться у приміщенні Львівської Духовної Семінарії Святого Духа  5-6 липня 2019 року. Конференція присвячена 150-літтю з дня народження та 100-літтю з дня переходу до вічності преподобної матері Йосафати Гордашевської, співзасновниці Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії. Серед запрошених – представники монашества, відповідальні за катехизацію в УГКЦ, катехити та християнські педагоги.

Метою конференції є аналіз багатого досвіду педагогічної спадщини УГКЦ у галузі релігійного виховання та розгляд можливостей його застосування у сучасній виховній практиці.

Усі присутні зможуть не тільки ознайомитися з теоретичними основами християнського виховання, але й матимуть можливість навчитися їх застосовувати на практиці, взявши участь у передбачених програмою майстер-класах і групових заняттях.

Також на конференції буде представлено проект оновленої катехитичної програми.

Подаємо для ознайомлення програму конференції:

 

Зацікавлених участю у конференції «Християнська педагогіка: системи, досвід, перспективи» просимо надсилати заявки на електронну пошту: [email protected] [1].

 

Більше про блаженну Йосафату Гордашевську – у свідченнях с.Луїзи Цюпи [2].

© 2010 Катехитично-педагогічний інститут. Усі права застережено.